O mnie

Mam na imię Mateusz. Z wykształcenia jestem inżynierem informatyki o specjalności "Grafika komputerowa" a z zawodu "Technik informatyk". Moje zainteresowanie informatyką pojawiło się już w dzieciństwie, po otrzymaniu pierwszego komputera. Początkowo były to proste gierki i przeglądanie internetu. Z czasem jednak zagłębiałem się w jego wewnętrzną konstrukcję. Oczywiście nie obyło się bez przygód, jak np.: spalony zasilacz ;)

Z czasem postanowiłem poszerzyć swoje umiejętności i rozpocząłem naukę tworzenia grafiki 2D. Pojawiły się pierwsze zlecenie od znajomych. W miarę wykonywania kolejnych projektów, odkryłem swój życiowy cel. Grafika stała się moją pasją.

Studia otworzyły nowy etap w moim życiu. A związany on był z grafiką trójwymiarową. W tej technice stworzyłem swoją pracę inżynierską.

Oferuję wykonanie:
- ulotek
- wizytówek
- plakatów
- banerów reklamowych
- banerów do druku
- prezentacje multimedialne
- projekty do szkoły lub na studia

Fotografia to dziedzina, której poświęcam równie dużo uwagi co grafice. Zawsze ciekawiła mnie otaczająca przestrzeń i możliwość pokazania innym jak ja widzę świat. Pierwsze swoje zdjęcia wykonywałem zwykłym aparatem kompaktowym. W miarę upływu czasu postanowiłem bardziej zagłębić się w tym kierunku. Aktualnie posiadam pół-profesjonalny aparat lustrzany. Dzięki niemu mogę już realizować swoje marzenia fotograficzne.

Oferuję wykonanie:
- zdjęć panoramicznych
- nocnych fotografii
- zdjęć portretowych
- przyrody i krajobrazu
- zdjęć produktowych

Do każdego zlecenie podchodzę indywidualnie a nie szablonowo. Dopracowuję każdy szczegół, żeby efekt końcowy był zadowalający.

Jeśli szukasz grafika lub fotografa w przystępnej cenie, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Brak komentarzy: